Här hittar ni oss!

Har du några idéer du vill dela med oss, frågor eller kanske rentav vill boka ett möte? Välkommen hit, vi sätter på kaffet direkt!

GoogleMaps

Storbildsbolaget, Dynamogatan 3, 256 66 Helsingborg
Växel: 042-38 89 70
Fraktavdelning: 042-38 89 75

order@storbildsbolaget.se
offert@storbildsbolaget.se

Kontaktformulär
Kontaktpersoner

Vi finns här för dig

Vårt huvudfokus är att förstå och bygga en relation med dig som kund för att kunna leverera en helhetslösning för just ert behov. Låt dig inspireras. Får du en idé hjälper vi dig hela vägen.

Vi som jobbar här

Sälj och projektledning

Försäljning/Affärsutveckling
Fredrik Borg
0766-43 37 11 / 042-49 09 150
fredrik.borg@storbildsbolaget.se

VD/Försäljning
Jonas Hellke
0708-14 39 70 / 042-49 09 150
jonas.hellke@storbildsbolaget.se

Projektledning/Layout
Sara Birgersson
0723-70 09 56 / 042-38 89 74
sara.birgersson@storbildsbolaget.se

Projektledning/Innesälj
Jonna Olsen
0765-17 25 82 / 042-49 09 153
jonna.olsen@storbildsbolaget.se

Projektledning/Layout
Emelie Hulthén
0723-70 09 58 / 042-38 89 79
emelie.hulthen@storbildsbolaget.se

Web, Original, Layout & Prepress
Lars Thore
0723-10 14 35
lars.thore@storbildsbolaget.se

Admin

Vice VD
Patrick Söderberg
0733-02 04 88
patrick.soderberg@storbildsbolaget.se

Ekonomi
Theresia Bohlin
0723-70 09 74 / 042-38 89 77
theresia.bohlin@storbildsbolaget.se

Prepress

Pre-Press
Anes Orascanin
0723-70 09 50 / 042-38 89 76
anes.orascanin@storbildsbolaget.se
prepress@storbildsbolaget.se

Pre-Press
Kari Lehto
0731-52 46 90 / 042-38 89 76
kari.lehto@storbildsbolaget.se
prepress@storbildsbolaget.se

Distribution

Fraktansvarig/Distribution
Eva Bornebusch
0723-70 09 57 / 042-38 89 75
eva.bornebusch@storbildsbolaget.se

Frakt/Distribution/Sömnad
Anita Szabo
042-38 89 75
anita.szabo@storbildsbolaget.se

Frakt/Distribution
Joakim Wiréen
0731-52 46 20 / 042-38 89 75
joakim.wireen@storbildsbolaget.se

Frakt/Distribution
Linda Arntsen
0734-52 47 00 / 042- 38 89 75
linda.arntsen@storbildsbolaget.se

Frakt/Distribution
Ann Bornebusch
042- 38 89 75
ann.bornebusch@storbildsbolaget.se

Produktion

Produktionschef

Produktion/Tryck
Tomas Vilimas
0731-52 43 20 / 042-38 89 70
tomas.vilimas@storbildsbolaget.se

Produktion/Tryck
Dino Kavaz
042-38 89 70
dino.kavaz@storbildsbolaget.se

Produktion/Tryck
Andrzej Pycka
0723-70 09 53 / 042-38 89 70
andrzej.pycka@storbildsbolaget.se

Produktion/Tryck
Lukasz Miszczyszyn
0709-31 05 20 / 042-38 89 70
lukasz.miszczyszyn@storbildsbolaget.se

Produktion/Efterbearbetning/Express
Mirsad Humic
0708-48 89 70
mirsad.humic@storbildsbolaget.se

Produktion/Sömnad
Lampai Chorthong
0708-20 52 25 / 042-38 89 70
lampai.chorthong@storbildsbolaget.se

Produktion/Sömnad
Khwan Manuruam Dinesson
0723-21 29 75 / 042-38 89 70
khwan.dinesson@storbildsbolaget.se